Паяльна станція 3 в 1 YIHUA 853D 5A II / термофен, паяльник, блок живлення / 970 Вт / 480°C / 30V / 5A





Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Паяльна станція 3 в 1 YIHUA 853D 5A II / термофен, паяльник, блок живлення / 970 Вт / 480°C / 30V / 5A
Для комфортного ремонту рекомендуємо Вам використовувати:
Ви завжди можете проконсультуватися і поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, нашим менеджерам у розділі контакти
Надсилання замовлень здійснюється в день оформлення та оплати, що гарантує швидке отримання!
Відео, як ми упаковуємо посилки
Купити з доставкою Паяльна станція 3 в 1 YIHUA 853D 5A II / термофен, паяльник, блок живлення / 970 Вт / 480°C / 30V / 5A у містах:
Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Ченігові, Житомирі, Херсоні, Чернівцях, Черкасах, Полтаві, Сумах, Ужгороді та інших.
А також самовивозом із міста Бориспіль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yihua |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 1 міс |
| Напруга живлення | 220 В |
| Споживана потужність | 970 Вт |
| Тип повітряного нагнітача | Турбінний |
| Тип паяльної станції | Комбінована |
| Паяльник | |
| Максимальна робоча температура паяльника | 480 град. |
| Мінімальна робоча температура паяльника | 200 град. |
| Потужність паяльника | 65 Вт |
| Напруги живлення паяльника | 24 В |
| Фен гарячого повітря | |
| Максимальна робоча температура фена | 480 град. |
| Мінімальна робоча температура фена | 100 град. |
| Потужність фена | 650 Вт |
| Продуктивність нагнітача повітря | 120 літр/хв |













