Сепаратор Yaogong 918 / 14" / силіконовий килимок з підігрівом / для ремонту / 400 Вт / 50 - 120°C - універсальний пристрій для нагрівання із заданою температурою та подальшого поділу дисплейних модулів. Ідеально підходить для ремонту смартфонів та планшетів розміром до 14 дюймів. Головні переваги килимка сепаратора Yaogong - швидке нагрівання, постійна температура, точне цифрове регулювання, компактний розмір, надійні матеріали виготовлення. Стане незамінним помічником на робочому столі майстра чи любителя ремонту сучасної мобільної техніки.
Особливості:
Надзвичайно швидке нагрівання, ефективний поділ екрану
Швидке рівномірне нагрівання по всій площі робочої поверхні, стабільні точні показання температури, оптимальна ефективність робочого процесу.
Двошаровий силіконовий нагрівальний майданчик
Верхня поверхня із високоякісного силікону та нижній шар із силікагелю. Завдяки цьому збільшується загальна площа нагріву та ефективність ремонту.
Інтелектуальна система контролю температури
Великий світлодіодний екран, точне відображення температури та робочого стану в режимі реального часу, легке керування та контроль.
Велика робоча поверхня 14 дюймів
Оптимальна робоча зона килимка сепаратора підходить для більшості сучасних смартфонів та планшетів.
М'який силікон, стійкий до високих температур
М'який та еластичний матеріал з довгим терміном служби може вільно згинатися, складно пошкодити. Смартфон щільно прилягає до робочої поверхні та не зміщується.
Антиковзна поверхня зі зворотного боку
Спеціальне покриття на звороті не ковзає та надійно зміцнює сепаратор на робочому столі.
Загальна інформація:
Сепаратор Yaogong 918 / 14" / силіконовий килимок з підігрівом / для ремонту / 400 Вт / 50 - 120°C виготовлений із високоякісних матеріалів із ретельним контролем на всіх етапах виробництва. Працюй із задоволенням із професійним обладнанням!
Купити з доставкою Сепаратор Yaogong 918 / 14" / силіконовий килимок з підігрівом / для ремонту / 400 Вт / 50 - 120°C у містах:
Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Ченігові, Житомирі, Херсоні, Чернівцях, Черкасах, Полтаві, Сумах, Ужгороді та інших.
А також самовивозом із міста Бориспіль.