Купить Термінал збору даних Urovo DT40 / DT40-SU3S9E4010
Термінал збору даних Urovo DT40 / DT40-SU3S9E4010 — Urovo DT40 — потужний термінал збору даних на базі Android, з великими функціональними можливостями, який дасть змогу ефективно організувати роботу складу, виробництва або торгової компанії. Ця модель створена на основі найсучасніших розроблень, вдало поєднуючи в собі актуальне ПЗ, якісні комплектуючі та продумане виконання. Модель обладнується 8-ядерним процесором і 16 Гб вбудованої пам'яті. Зв'язок із ПК відбувається через бездротові модулі Wi-Fi, Bluetooth. Підтримується бездротовий зв'язок 2G/3G/4G. Термінал укомплектований камерою з роздільною здатністю 13 Мп.

Простий в експлуатації
З великим екраном і обладнаний клавіатурою, термінал DT40 має компактний розмір і його зручно носити із собою. Ергономіка пристрою задовольняє потреби корпоративних користувачів і забезпечує комфорт операцій сканування та можливість швидкого клавіатурного введення.

Потужний звуковий сигнал
Завдяки особливій покращеній конструкції динаміків, потужність звуку терміналу удвічі вища, порівнюючи з продуктами попереднього покоління: навіть у шумному середовищі гарантований чіткий зворотний зв'язок для користувача для кожної операції сканування.

Сканувальний модуль
Високоякісні сканувальні модулі гарантують миттєві операції читання 1D і 2D кодів, навіть якщо вони помітно пошкоджені: пом'яти, викривлення, порвані або забруднені.

Висока продуктивність і оптимізована конфігурація
1,8 ГГц восьмиядерний процесор і ОС Android 9.0 — чудове поєднання для корпоративного користувача.

Упевнений захист від зовнішніх впливів
Підвищений рівень захисту IP67 — термінал витримує повне занурення у воду та повністю захищений від пилу. Витримує багаторазове падіння з висоти 1,5 м на бетонну підлогу.

Великий час автономної роботи
Ємні акумулятори 4500 мА·год дають змогу працювати з терміналом без підзаряджання впродовж повноцінної робочої зміни. Повний заряд батареї — менш ніж за 4 години.

Подвійна HD відеокамера
13-мегапіксельна задня камера з автофокусом підтримують записування відео у форматі 4K HD. Фронтальна 2 МП камера дає змогу з комфортом брати участь у відеодзвінках.

NFC-модуль
Вбудований модуль NFC істотно розширює можливості безконтактного способу зчитування та обміну інформацією.

Велика кількість аксесуарів
Знімна пістолетна ручка, підставка для заряджання та багатослотові зарядні станції, ремені для кріплення, чохли-бампери для додаткового захисту — забезпечують комфортне використання.
Технічні характеристики:
| Робочі характеристики | |
|---|---|
| Операційна система | Android 9.0 |
| Пам'ять | RAM 2 Gb / ROM 16 Gb |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 450 1.8 GHz / Ядро: ARM Cortex A53, 8x Octa-core |
| Фізичні характеристики | |
| Дисплей | 4.0" TFT-LCD |
| Роздільна здатність екрана | 480 x 800 |
| Вага | 240 г |
| Клавіатура | 24 клавіші |
| Параметри аудіо | Підтримка двох мікрофонів із шумозаглушенням, високоякісний динамік |
| Розміри (ВхШхГ) | 164.5 x 68.6 x 17.5 мм |
| Сенсорна панель | Надчутлива місткісна сенсорна панель, працює в рукавичках і з мокрими пальцями; Corning Gorilla Glass; Мультитач |
| Мережеві під'єднання | USB Type-C, Pogopin 9 pin, 3.5mm Audio Jack |
| Слот SIM-картки | 2 слоти для nano-SIM-карток |
| Слот розширення | microSD до 128GB |
| Сповіщення | LED, Динамік, Вібрація |
| Живлення | |
| Час роботи без підзаряджання | Більше 10 годин |
| Основний елемент живлення | 3.8V 4500 mAh Li-Ion battery |
| Умови експлуатації | |
| Стандарт захисту | IP67 / IP65 |
| Температура роботи | від -20 °C до +60 °C |
| Температура зберігання | от -40°C до +70°C |
| Бездротове під'єднання | |
| Модуль 3G/4G LTE (WWAN) | TD-LTE, FDD-LTE, WCDMA, GSM/EDGE/GPRS |
| Модуль Bluetooth | Bluetooth 4.2+BR/EDR+BLE |
| Модуль GPS | GPS, GLONASS, Gallileo, BeiDou, и A-GPS |
| Модуль Wi-Fi (WLAN) | IEEE 802.11 a/b/g/n/ac/d/e/h/i/k/r/v/w; IPv4, IPv6 |
| Зчитування даних | |
| Зчитувальний модуль | 2D Imager Urovo SE2030 |
| NFC | ISO14443 тип A і B; Mifare/FelliCa и ISO15693; Режим читання, P2P режим і емуляція карт |
| Основна камера | 13.0MP з автофокусом і LED спалахом |
| Фронтальна камера | 2.0MP |
Купить с доставкой Термінал збору даних Urovo DT40 / DT40-SU3S9E4010 в городах:
Києві, Харкові, Дніпрі, Одесе, Ніколаєве, Запоріжжя, Львові, Івано-Франковську, Рівно, Луцке, Ченнігове, Житомирі, Херсоні, Чорновцах, Черкасах, Полтаві, Сумах, Ужгороді та інших.
А також самовивозом із міста Борісполь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UROVO |
| Країна виробник | Китай |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE), 3G , 2G |
| Додаткові характеристики | |
| Види індикації | Світлова, Звукова, Вібро |
| Особливості | Підсвічування клавіш, Наявність Bluetooth, Наявність Wi-Fi |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 164.5 мм |
| Глибина | 17.5 мм |
| Ширина | 68.6 мм |
| Дисплей | |
| Діагональ екрану | 4 дюйм |
| Роздільна здатність екрану | 800×480 |
| Процесор | |
| Кількість ядер | 8 |
| Частота процесора | 1800 МГц |
| Харчування | |
| Напруга акумулятору | 3.8 В |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Пам'ять | |
| Об'єм оперативної пам'яті | 2000 MB |
| Пам'ять внутрішня | 16000 MB |
| Інтерфейси | |
| Слоти карти пам'яті | microSD |
| Скануючі характеристики | |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 240 |
| Гарантійний термін | 12 мес |
| Для Моделі телефону | Urovo DT40 |
| Ємність акумулятору | 4500 |
| Камера основна | 13 |
| Камера фронтальна | 2 |
| Стан | Нове |







