Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Купити Cканер штрих-кодів Urovo S710 у магазині VNGSM
Cканер штрих-кодів Urovo S710 -
Cканер штрих-кодів Urovo S710 виготовлений із високоякісних матеріалів із ретельним контролем на всіх етапах виробництва.
Ви завжди можете проконсультуватися і поставити будь-які питання, що Вас цікавлять, нашим менеджерам у розділі контакти
Надсилання замовлень здійснюється в день оформлення та оплати, що гарантує швидке отримання!
Відео, як ми упаковуємо посилки
Купити з доставкою Cканер штрих-кодів Urovo S710 у містах:
Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Львові, Івано-Франківську, Рівному, Луцьку, Ченігові, Житомирі, Херсоні, Чернівцях, Черкасах, Полтаві, Сумах, Ужгороді та інших.
А також самовивозом із міста Бориспіль.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UROVO |
| Країна виробник | Китай |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP54 |
| Інтерфейс підключення до джерела | USB |
| Стан | Новий |
| Схема сканування | Одноплоскостна |
| Тип | Сканер штрихкодів |
| Тип сканера штрих-коду | Ручний |
| Тип зчитувального елемента сканера | Імідж-сканер (фотоматриця) |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 158 мм |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 185 |
| Гарантійний термін | 12 мес |









