Купить
— нове покоління планшетів, що поєднують у собі всі можливості планшета та пристрою для роботи зі штрих-кодами. Працює на базі 8-ядерний процесор із частотою 2.2 GHz для роботи ОС Android 10.0. Обладнаний екраном із діагоналлю 10.1 дюйма, з роздільною здатністю 1200 х1920. Надчутливий ємнісний сенсорний дисплей із підтримкою мультитач дає змогу працювати в рукавичках та вологими пальцями. Наявність подвійного динаміка із шумозаглушенням дає змогу працювати з поліпшеними параметрами з передавання голосової інформації. Обладнаний вбудованим 1D/2D-модулем сканування, а також двома камерами — фронтальною та тиловою.
Купуйте у магазині VNGSM та отримуйте нові можливості для вашого бізнесу!

Особливості пристрою:
Великий екран із чудовою видимістю
Великий та контрастний 10,1-дюймовий екран планшета серії P8100 дає користувачеві раніше недоступні можливості зі зручністю роботи з даними, сучасними насиченими графікою програмами та інтерактивної роботи.
Вбудований професійний сканувальний модуль
Миттєве розпізнавання одновимірних, двовимірних кодів та сучасного Data Matrix маркування. Упевнене розпізнавання кодів навіть у разі їх пошкодження та навмисного спотворення.
Висока продуктивність — основа ефективної роботи
Лінійка планшетів P8100P працює на базі високопродуктивних 8-ядерних процесорів Qualcomm із частотою 2,2 ГГц. Великий обсяг пам'яті та операційна система Android 10.0 дають змогу запускати найсучасніші та вимогливі застосунки.
Швидке заряджання та тривалий час роботи
Високоефективна сучасна полімерна батарея ємністю 10 000 мА·год гарантує безперебійність роботи планшета впродовж багатьох годин. Батарея знімна, підтримує швидке заряджання Quick Charge, дає змогу не переривати роботу навіть на короткий час.

Чистий та гучний звук
Здвоєний мікрофон та стереодинаміки планшета дають змогу ефективно працювати та спілкуватися навіть у сильно зашумленому оточенні.

Захист корпусу та безпека використання
Планшет P8100P сертифікований за вищим класом захисту IP67 від механічних пошкоджень, проникнення води та вологи всередину корпусу. Пристрій можна використовувати в будь-яких зовнішніх умовах. А прогумований ударостійкий корпус витримує неодноразовому падінню з висоти 1,2 метра.
| ОСНОВНІ | |
| Модель | UROVO P8100P |
| Операційна система | Android 10.0 |
| Процесор | Восьмиядерний Cortex-A53, 2.2 GHz |
| Оперативна пам'ять | 4 ГБ |
| Вбудована пам'ять | 64 ГБ |
| Екран | 10.1", роздільна здатність 1200 х1920 Надчутливий ємнісний сенсорний екран із підтримкою мультитач, дає змогу працювати в рукавичках та вологими пальцями |
| Аудіоможливості | Мікрофон х 2, із шумозаглушенням Динамік х 2, потужність 1.2 Вт Підтримка Audio Jack 3.5мм |
| Акумуляторна батарея | 10000mAh |
| Клавіші/кнопки | Кнопка увімкнення (Power), Кнопка гучності (Volume +/-), кнопка сканування |
| Слоти | Nano SIM х 2, Micro SD/TF x 1 |
| GPS | GPS, A-GPS, BEIDOU, GLONASS, Galileo |
| Датчики | Датчик освітленості, датчик прискорення, геомагінтний датчик, гіроскопічний датчик (опціонально) |
| СБОР ДАННЫХ | |
| Сканер штрих-кодів | Zebra SE4750, підтримка сканування штрих-кодів 2D, сканування штрих-кодів з екрана |
| Камера | Фронтальна камера 5 Мп Тилова (задня) камера 13МП |
| КОММУНІКАЦІЯ | |
| WiFi | 2.4G/5G, IEEE 802.11a/b/g/n/ac/d/e/h/i/k/r/v/w, Безшовний роумінг 802.11r/OKC/PMKID caching. |
| Bluetooth | Bluetooth 5.0 |
| WAN | 2G/ 3G / 4G |
| ФІЗИЧНІ ПАРАМЕТРИ ТА УМОВИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ | |
| IP-рейтинг | IP67 |
| Стійкість до падінь | Багаторазові падіння на бетонну поверхню з висоти 1.2 метрів |
| Робоча температура | -20 ~ 60°C |
| Температура зберігання | -40 ~ 70°C |
| Вологість | 5% RH ~ 95% RH (без конденсації) |
Купити з доставкою у містах:
Києві, Харкові, Дніпрі, Одесе, Ніколаєве, Запоріжжя, Львові, Івано-Франковську, Рівно, Луцке, Ченнігове, Житомирі, Херсоні, Чорновцах, Черкасах, Полтаві, Сумах, Ужгороді та інших.
А також самовивозом із міста Борісполь.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | UROVO |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Діагональ екрану | 10.1 дюйм |
| Кількість підтримуваних SIM-карт | 2 |
| Кількість ядер процесора | 8 |
| Модель процесора | 8-Core Cortex-A53 |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 GB |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4000 MB |
| Операційна система | Android |
| Роздільна здатність екрану | 1920×1200 |
| Стан | Новий |
| Тип SIM-карти | Nano-SIM |
| Колір | Чорний |
| Частота процесора | 2200 МГц |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 802.11 г |
| Довжина | 255.4 мм |
| Товщина | 18.5 мм |
| Ширина | 175 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Інші функції і особливості | Датчик освітленості, Датчик наближення |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Живлення | |
| Ємність акумулятору | 8400 мА/год |
| Мультимедіа | |
| Камера | Фронтальна та Тилова |
| Кількість мегапікселів тилової камери | 13.0 |
| Кількість мегапікселів фронтальної камери | 5.0 |
| Тип роз'єму | USB Type-C |
| Функції камери | Спалах |
| Пам'ять | |
| Максимальний розмір карти пам'яті | до 256 Гб |
| Підтримувані карти пам'яті | microSD |
| Зв'язок та комунікації | |
| Мережеві адаптери | Bluetooth, Wi-Fi |
| Система A-GPS | Так |
| Супутникова навігація | Galileo, GPS, Beidou, ГЛОНАСС |
| Стандарт зв'язку | 4G (LTE) |









