Купити Термінал збору даних Urovo U2 / MCU2-000S10E0000
Термінал збору даних Urovo U2 / MCU2-000S10E0000 — мобільний термінал збору даних без сканувального модуля, призначений для кріплення на передпліччя, комплектується сканером-кільцем Urovo R70 Bluetooth. Функціонує на базі Android. Обладнаний захищеним корпусом і має малу вагу. Модель була розроблена для звільнення руки користувача для зручної експлуатації та зниження втоми під час тривалої роботи. Виготовляється з високоякісних промислових матеріалів та витримує падіння з висоти 1,5 метра на рівну бетонну поверхню. Герметичність пристрою підтверджена класом захисту IP65, що повністю запобігає потраплянню пилу та води в корпус пристрою.

Вільна мобільність
Продуманий дизайн та ергономіка рішення допомагають персоналу працювати комфортно, пришвидшують виконання завдань та покращують якість роботи, виводячи його на новий рівень.

Чітке зображення та чутливе сенсорне керування
Великий та зручний дисплей із діагоналлю 4,0 дюйма забезпечує детальне та чітке зображення. Високочутливий сенсорний екран підтримує мультитач, режим роботи в рукавичках та роботу вологими руками.

Можливості комфортного застосування в парі зі сканером-кільцем Urovo R70
Термінал Urovo U2 чудово працює разом зі сканером-кільцем, забезпечуючи повноцінне впровадження рішення «вільні руки» для зручної роботи на складі, виробництві та в русі.

Міцний і надійний
Термінал U2 виробляється з високоякісних промислових матеріалів і витримує падіння з висоти 1,5 метра на бетонну поверхню. Герметичність пристрою відповідає класу захисту IP65 та запобігає потраплянню пилу та води в корпус пристрою.

Велика ємність акумулятора
Акумулятор ємністю 2600 мА·год з часом заряджання не більш ніж 3,5 години. Технологія низького енергоспоживання, збільшений час роботи батареї до повного робочого дня.

Передавання даних
Підтримка передавання даних у мережах 2G, 3G і в мережах нового покоління 4G LTE, гігабітний Wi-Fi та Bluetooth 5.0 з технологією низького споживання енергії «low energy» — весь набір стандартів зв'язку для комунікації в бездротовому мережевому середовищі.

Характеристики:
| Продуктивність | |
| Процесор | MTK8768 |
| Тип процесора | 8xCore, MediaTek CPU |
| Частота процесора | 2.0 GHz |
| Операційна система | Android 10 |
| Основна батарея (мА·год) | 2600 mAh |
| Пам'ять ОЗП (RAM) | 2 GB |
| Пам'ять ПЗП (ROM) | 16 GB |
| Слот для карти пам'яті | Micro SD/TF |
| Камера фронтальна | Немає |
| Камера задня | 8.0 MP (rear camera) |
| Зчитувач | |
| Сенсор відбитка пальця | Немає |
| Сканувальний модуль | Без сканера |
| NFC | Немає |
| Сканер штрих-коду | Немає |
| Дисплей | |
| Роздільна здатність дисплея (пікс.) | 480 x 800 |
| Розмір дисплея (дюйм.) | 4.0" |
| Тип дисплея | Кольоровий, сенсорний, ємнісний екран |
| Бездротове передавання даних | |
| 2G | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| GPS-модуль | Да |
| 4G (LTE) | Да |
| GSM | Да |
| Умови експлуатації та фізичні характеристики | |
| IP-рейтинг | IP 65 |
| Тип | Наручний термінал |
| Кількість клавіш | 6 клавіш |
| Робоча температура | от -10°C до +50°C |
| Термін гарантії | 1 рік |
| Вага (г.) | 275 g |
| Габарити (мм) | 118 x 91 x 33 |

Купити з доставкою Термінал збору даних Urovo U2 / MCU2-000S10E0000 у містах:
Києві, Харкові, Дніпрі, Одесе, Ніколаєве, Запоріжжя, Львові, Івано-Франковську, Рівно, Луцке, Ченнігове, Житомирі, Херсоні, Чорновцах, Черкасах, Полтаві, Сумах, Ужгороді та інших.
А також самовивозом із міста Борісполь.





