Купить Термінал збору даних Urovo DT20
Термінал збору даних Urovo DT20 — мобільний термінал збирання даних із вбудованим модулем 2D-сканування, захистом IP67 та операційною системою Android 11. Компактний пристрій важить лише 239,5 г і має 5-дюймовий екран із роздільною здатністю 720x1280 пікселів. Велика батарея ємністю 4200 мА·год у стандартній комплектації. 2 карти Nano-SIM для телефонії та передавання даних. Вбудований модуль промислового сканера зчитує 1D/2D штрих-коди на екрані та папері, навіть якщо вони брудні, м'ятні або деформовані. Надійне обладнання промислового класу для використання в суворих умовах.
Гарний 5-дюймовий дисплей
Великий красивий 5-дюймовий мультисенсорний HD-екран із чудовими показниками яскравості та контрастності.

Новітня операційна система та потужний процесор
DT20 працює під керуванням операційної системи Android 11, обладнаного восьмиядерним високопродуктивним процесором із частотою 2,0 ГГц, який гарантує високу продуктивність.

Скануйте все з легкістю
Варіанти сканування штрих-коду, зокрема; 2D-сканери, що відповідають різним вимогам щодо продуктивності та бюджету

Акумулятор підвищеної ємності
DT20 постачається зі знімним (цільним) акумулятором ємністю 4200 мА·год. Забезпечує тривалий час безвідмовної роботи та легко замінюється для забезпечення безперервності робочого процесу.

Міцний і надійний корпус
Міцний корпус зі ступенем захисту IP67 та захистом від падіння з висоти 1,5 м. DT20 дійсно готовий до роботи в будь-яких умовах.

Характеристики:
| Продуктивність | |
| Процесор | Qualcomm SD 410 |
| Тип процесора | Octa-core |
| Частота процесора | 2.0GHz |
| Операційна система | Android 11 |
| Основна батарея (мА·год) | 4200 mAh |
| Пам'ять ОЗП (RAM) | 4 GB |
| Пам'ять ПЗП (ROM) | 64 GB |
| Слот для карти пам'яті | Micro SD |
| Камера фронтальна | 2.0 Мп |
| Камера задня | 13.0 Mп |
| Зчитувач | |
| Сенсор відбитка пальця | Немає |
| Сканувальний модуль |
Професійний сканувальний модуль сканування найпоширеніших лінійних 1D і двовимірних 2D штрих-кодів. |
| NFC | Да |
| Дисплей | |
| Роздільна здатність дисплея (пікс.) | 1280 x 720 |
| Розмір дисплея (дюйм.) | 5.0" |
| Тип дисплея | Кольоровий, сенсорний, ємнісний екран |
| Бездротове передавання даних | |
| 3G / 4G (LTE) | Да |
| Wi-Fi | Да |
| Bluetooth | Да |
| GPS-модуль | Да |
| Умови експлуатації та фізичні характеристики | |
| IP-рейтинг | IP 67 |
| Тип | Мобільний термінал |
| Робоча температура | від -20 °C до +60 °C |
| Термін гарантії | 1 рік |
| Вага (г.) | 239.5 g |
| Габарити (мм) | 157.8 x 77 x 14.5 |
Купити з доставкою Термінал збору даних Urovo DT20 у містах:
Києві, Харкові, Дніпрі, Одесе, Ніколаєве, Запоріжжя, Львові, Івано-Франковську, Рівно, Луцке, Ченнігове, Житомирі, Херсоні, Чорновцах, Черкасах, Полтаві, Сумах, Ужгороді та інших.
А також самовивозом із міста Борісполь.





