Купити Термінал збору даних Urovo i6310 / MC6310-SZ2S8E4000
Термінал збору даних Urovo i6310 / MC6310-SZ2S8E4000 — ультратонкий захищений термінал збору даних із 2D Imager сканером, поєднує в собі надійність і високу продуктивність. Призначений для експлуатації в магазинах, транспортних компаніях, на складських та промислових підприємствах. Обладнується 5-дюймовим сенсорним екраном із роздільною здатністю 720 х 1280 точок. Встановлена операційна система Android. Для автономної роботи використовується акумуляторна батарея ємністю 4100 мА·год.

Ультратонкий дизайн
Нові відчуття під час використання, ідеально підібрані матеріали, вага всього 210 г, продумано кожен дотик користувача до пристрою, дарує відчуття комфорту та задоволення.

HD Екран
5 дюймів, висока роздільна здатність HD 720х1280, сенсорна тач-панель, широкоформатний, мультитач. Розпізнає торкання в сухих та вологих рукавичках, можна використовувати в суворих умовах довкілля. Оптимізоване передавання кольору.

Професійний сканер
Передові оптичні можливості нового зчитувача штрих-кодів, поліпшена технологія програмного декодування, автоматична функція стабілізації оптики під час сканування. Ідентифікація пошкоджених та забруднених штрих-кодів. Сканування кольорових штрих-кодів та штрих-кодів з екрана, підтримка сканування камерою та зворотний зв'язок об'єктива (після успішного декодування загоряється зелене світло).

Суперпродуктивність
Чотириядерний процесор 1.4 ГГц, 16 ГБ ПЗП (ROM), підтримка двох частот WIFI, 4G LTE надшвидкий та безперебійний зв'язок, продуктивність набагато швидша, операційна система розумніша, передавання даних стабільніше.

Захист IP67
Високоякісні матеріали промислового класу, відповідність рівню захисту IP67, що запобігають пошкодженню у разі падіння з висоти 1,5 метра, Пристрій цілком може бути занурений у воду або забруднений розчин, водночас зберігаючи водонепроникність і пилонепроникність.

Акумуляторна літієва батарея підвищеної ємності
Технологія низького енергоспоживання, збільшений час роботи батареї до повного робочого дня. Нульові втрати у швидкості заряджання терміналу та нові можливості передавання даних із професійним інноваційним інтерфейсом TYPE-C

Характеристики:
| Робочі характеристики | |
|---|---|
| Операційна система | Android 8.1 |
| Пам'ять | 2 ГБ / 16 ГБ |
| Процесор | 8xCore |
| Фізичні характеристики | |
| Дисплей | 5.0", HD висока роздільна здатність 720 х 1280, оптимізоване кольоропередавання |
| Вага | 210 г (з батареєю) |
| Клавіатура | Звук +, -, живлення, програмовна користувачем кнопка (ключ) |
| Параметри аудіо | Гучномовець, приймач, мікрофон |
| Розміри (ВхШхГ) | 158 х 76.2 х 12.6 мм |
| Сенсорна панель | Ультрачутлива, ємна. Підтримка: мультитач, робота у вологих і сухих рукавичках. |
| Мережеві під'єднання | Type-C USB (Підтримка OTG) |
| Слот розширення | Micro SD/TFx 1, Micro SIM x 2 |
| Живлення | |
| Час роботи без підзаряджання | 10-12 годин і більше залежно від умов використання, час повного підзаряджання менш ніж 4 години |
| Основний елемент живлення | Вбудована (незнімна), літієва, підвищена ємність 4100 мА·год, напруга 3.8 В |
| Умови експлуатації | |
| Стандарт захисту | IP67 (витримує занурення у воду) |
| Температура роботи | От –10°C до +50°C |
| Температура зберігання | От –20°C до +70°C |
| Бездротове під'єднання | |
| Модуль 3G/4G LTE (WWAN) | 2G/3G/4G |
| Модуль Bluetooth | 4.1+BR/EDR+BLE режим одночасної роботи Wi-Fi, Bluetooth і LTE |
| Модуль GPS | GLONASS, A-GPS, Beidou |
| Модуль Wi-Fi (WLAN) | 802.11 a/b/g/n |
| Зчитування даних | |
| Зчитувальний модуль | 2D Imager Zebra SE4710 |
| NFC | RFID HF 13.56Mhz ISO14443 A і B, ISO15693, NFC |
| Основна камера | 8.0 МП зі спалахом, автоматичним фокусуванням, підтримує запис відео. |
| Фронтальна камера | 2.0 МП фіксоване фокусування |
Купити з доставкою Термінал збору даних Urovo i6310 / MC6310-SZ2S8E4000 у містах:
Києві, Харкові, Дніпрі, Одесе, Ніколаєве, Запоріжжя, Львові, Івано-Франковську, Рівно, Луцке, Ченнігове, Житомирі, Херсоні, Чорновцах, Черкасах, Полтаві, Сумах, Ужгороді та інших.
А також самовивозом із міста Борісполь.







